Російські війська намагаються зайти до Дачного на Дніпропетровщині, – джерела

Російські війська намагаються зайти в село Дачне Дніпропетровської області, що знаходиться біля адміністративної межі з Донецькою, і підтягувати туди свій особовий склад.

Про це пише hromadske з посиланням на військових, які обороняють напрямок.

Раніше OSINT-фахівці геолокували російські мотопіхотні групи в Дачному.

За словами одного з військових, росіянам не вдалося повністю закріпитися у селі й українські Сили оборони працюють над стабілізацією ситуації на цій ділянці фронту.

Водночас під час зустрічі із журналістами президент Володимир Зеленський називав дії росіян біля адмінмежі з Дніпропетровщиною “умовним успіхом” окупантів, з якого вони можуть робити “інформаційні перемоги”.

“Там така сама ситуація, як у Покровську. Вони заходять — там є поле. Все одно, зайшли вони туди чи не зайшли. Там просто живого місця немає на цьому полі. Там ніхто не стоїть. Просто люди на відтяжці стоять і знищують все що можна. Я вважаю, що поки для них Суми — залишаються їх інтересом, Покровський напрямок — залишається, Дніпровську область — “дуже хочуть”, — зазначив президент.

Читайте також:
Російські диверсійні групи проникли у Покровськ: у DeepState назвали їхню основну ціль

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна