Російські окупанти обстріляли Слов’янськ: пошкодили лікарню, дитсадок, будинки. ВІДЕО

У ніч на 13 липня російські війська завдали чергового удару по місту Слов’янськ Донецької області, завдавши багато руйнувань.

Про це повідомив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

“Ніч у Словʼянську знов видалася гучною. Приблизно опівночі місто вчергове зазнало ворожого обстрілу. БпЛА “Герань-2″. Мікрорайони Центр і Залізничний. Пошкоджено будівлі клінічної лікарні, дитячий садок, багатоповерхові і приватні будинки”, – розповів він.

Обійшлося без постраждалих.

Читайте також:
Російські війська спалили ліцей на Дніпропетровщині

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна