У Голосіївському районі Києва застрелили полковника СБУ: що відомо

У Голосіївському районі Києва 10 липня застрелили полковника Служби безпеки України.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

У четвер вранці поліція сповістила про стрілянину у Голосіївському районі столиці. Там правоохоронці виявили тіло чоловіка із вогнепальним пораненням.

За даними джерела “УП”, близько 09:00 чоловік наблизився до полковника СБУ Івана Воронича, і здійснив 5 прицільних пострілів з пістолета, після чого з місця вчинення злочину зник

Внаслідок пострілів потерпілий отримав численні проникаючі вогнепальні поранення, від яких помер на місці події. На даний час слідчо-оперативна група здійснює огляд місця події.

Одночасно вживаються заходи щодо встановлення особи, причетної до вчинення особливо тяжкого злочину.

Читайте також:
У Житомирі посеред вулиці сталася стрілянина, є загиблі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна