Внаслідок чотирьох ударів по Запоріжжю двоє людей поранені, пошкоджені господарчі споруди, будинки та автівки.
Про це вночі у середу, 25 червня, повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.
“Росіяни нанесли по Запоріжжю 4 удари. Поранені двоє людей. Ворог атакував місто після опівночі. Поцілив по приватному сектору. Пошкоджені будинки, господарчі споруди та автівки”, – йдеться у публікації.
Як пише Іван Федоров, дістали поранень двоє чоловіків – 31 та 35 років.
Один з постраждалих госпіталізований. Його стан медики оцінюють як середньої тяжкості. Пораненому надають усю необхідну допомогу.
Згодом Федоров повідомив, що 9 приватних будинків пошкоджено ракетними ударами по Запоріжжю. Він також показав фото наслідків.
Читайте також:
На Запоріжжі збудували перший антидроновий тунель. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!