Один із найбільш популярних перекладачів у світі DeepL припинив свою роботу на території Росії та Білорусі.
Про це пише Moscow Times у четвер, 19 червня.
Так, відтепер російські й білоруські користувачі під час запуску перекладача бачать таке повідомлення: “Цей сервіс не доступний у вашому регіоні”.
Сама компанія офіційно не пояснила причини обмеження доступу для користувачів. Застосунок сервісу також не працює.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну перекладач DeepL не став припиняти свою роботу в Росії та Білорусі, однак там додали українську мову. Це пояснювали тим, що українська стала популярнішою серед користувачів.
Читайте також:
У Петербурзі припинило роботу одне з найбільших консульств Фінляндії
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!