Країна-агресорка Росія застосувала понад 440 дронів та 32 ракети для масованого обстрілу України в ніч на вівторок, 17 червня.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
“Один із найбільш страшних ударів по Києву. Також протягом ночі були атаковані Одеса, Запоріжжя, Чернігівщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Миколаївщина та Київщина”, – зазначив глава держави.
Зеленський додав, що у Києві намагаються дістати людей з-під завалів житлового будинку, наразі їхня кількість невідома.
“Росіяни зруйнували цілий під’їзд. Загалом пошкоджені будинки у восьми районах Києва. Досі тривають роботи після удару по Одесі, рятувальники працюють на всіх місцях прильотів. Усім постраждалим надається необхідна допомога, відомо про 75 поранених людей. Станом на цей час 15 загиблих людей. Мої співчуття рідним та близьким”, – написав Володимир Зеленський.
Глава держави наголосив, що весь світ, США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів.
“Такі атаки – чистої води тероризм. Путін це робить виключно тому, що може собі дозволити продовжувати війну. Він хоче війни й надалі. Погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі. Контактуємо з усіма партнерами на всіх можливих рівнях, щоб була належна відповідь. Це терористи повинні відчувати біль, а не нормальні, мирні люди”, – наголосив президент.
Читайте також:
Удар по 9-поверхівці у Києві: одну людину врятували, щонайменше п’ятеро зниклих безвісти, тривають рятувальні роботи
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!