Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив, що Україна отримала від Європейського Союзу ще 1 млрд євро коштом російських заморожених активів.
Про це він повідомив 13 червня.
Глава уряду заявив, що 1 млрд євро став пʼятим траншем макрофінансової допомоги від ЄС в межах ініціативи ERA. Залучені кошти будуть спрямовані на ключові видатки державного бюджету.
Загалом за ініціативою ERA Україна отримала від ЄС вже 7 млрд євро. Цей ресурс забезпечений доходами від використання знерухомлених активів Росії.
Читайте також:
Британія спрямує $3 млрд прибутків із заморожених активів РФ на зброю та ремонт техніки для України
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!