Ракетно-дроновий удар росіян по Київщині: наслідки фіксують у трьох районах, пошкоджено залізничні колії

Понад п’ять годин на Київщині тривала повітряна тривога. Внаслідок ракетно-дронового удару російських військ є пошкодження в трьох районах області.

Про це повідомив голова Київської ОВА Микола Калашник.

У Броварському районі пошкоджено приватний будинок та господарчі споруди.

У Бучанському районі пошкоджено два приватних будинки.

Ще один будинок пошкоджено у Бориспільському районі.

Усі пошкодження житла незначні. В будівлях вибиті вікна та двері, пошкоджені покрівлі.

Повідомлень про постраждалих не надходило.

Як повідомляє Укрзалізниця, обстрілом пошкоджено колії на Київщині, низка поїздів трипільського напрямку будуть слідувати резервним маршрутом через Фастів (відповідно без зупинки по станції Видубичі).

На Київ:

  • 785/791 Кременчук, Кропивницький – Київ;
  • 79 Дніпро – Львів;
  • 119 Дніпро – Хелм;
  • 37 Запоріжжя – Київ.

З Києва:

  • 732 Київ – Запоріжжя;
  • 44 Івано-Франківськ – Черкаси.

У результаті об’їзду слід очікувати затримку до 90 хвилин. Усі відхилення від графіка можна побачити на портaлі uz-vezemo.

Читайте також:
Росія завдала комбінованого удару по Києву: пошкоджено заклад освіти, колію метро, АЗС, є жертви

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна