Комітет міністрів Ради Європи запустив юридичну процедуру зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.
Про це повідомили у пресслужбі Ради Європи, передає у середу, 14 травня, “Європейська правда”.
“Комітет міністрів Ради Європи підтвердив свою непохитну прихильність Україні на її шляху до справедливості та відновлення, розпочавши процес створення Спеціального трибуналу для розгляду злочинів агресії”, – повідомили в РЄ.
На своєму щорічному засіданні міністри також доручили генеральному секретарю Алену Берсе очолити процес створення Спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії в рамках Ради Європи на основі угоди з Україною.
Таким чином було запущено юридичну процедуру зі створення Спецтрибуналу після того, як процес отримав політичне схвалення минулого тижня у Львові.
Далі пакет документів щодо трибуналу отримає юридичне схвалення у Страсбурзі, а потім Україна і Рада Європи підпишуть угоду про створення Спецтрибуналу як міжнародної організації та статут трибуналу. Всі ці документи вже є, вони узгоджені і вже не будуть змінюватися.
Читайте також:
Глави МЗС європейських країн у Львові схвалили створення спецтрибуналу щодо злочину агресії Росії проти України
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!