Протягом останнього тижня російські війська значно активізували обстріли населених пунктів Херсонщини та змінили тактику своїх ударів – спочатку скидають авіабомби, а потім обстрілюють ту ж місцевість артилерією.
Про це 21 квітня повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Він підкреслив, що це означає, що після першого “прильоту” ситуація залишається небезпечною і через це важливо не виходити відразу з укриття, а перебувати там якнайдовше.
Очільник Херсонської ОВА також закликав людей не знімати наслідки обстрілів і не публікувати інформацію про місця влучань у соцмережах.
“Ці фото і відео можуть бути використані ворогом для коригування вогню. Ви наражаєте на небезпеку не лише себе, а й тих, хто приїжджає рятувати, розбирати завали, гасити пожежі. Бережіть себе і не допомагайте ворогу!” – зазначив Прокудін.
Читайте також:
У Білозерці на Херсонщині окупанти скинули з дрона вибухівку на людей, які йшли вулицею: є загибла та поранений
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!