Військові Третьої окремої штурмової бригади за день знищили пів батальйону армії РФ на Луганщині за день.
Про це у вівторок, 8 квітня, повідомили в телеграм-каналі 3-ї ОШБр.
Ворог пішов штурмом на ділянках відразу трьох батальйонів бригади, зокрема, щоб відбити втрачені в селі Надія позиції. Українські військові повністю розгромили російські групи на рубежах Трійки.
До ліквідації росіян залучили всі батальйонні засоби 1-го штурмового, 2-го механізованого, й 1-го механізованого батів.
“По окупантах працювала арта, скиди та FPV-підрозділів. Піхота вступила у вогневий контакт на землі”, — розповіли українські військові.
Втрати росіян за день боїв склали: 143 окупанти — вічним сном, і 86 — санітарними.
Читайте також:
Українські військові захопили в полон двох громадян Китаю, які воювали на боці Росії. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!