Білоруські митники заявили, що виявили в порожньому вагоні товарного поїзда, що прийшов із Литви, порушника кордону — 27-річного громадянина США.
Як повідомляє офіційний ТГ-канал “Митні органи Білорусі” 31 березня, митники знайшли американця під час здійснення прикордонного контролю на залізничній станції “Молодечно”.
Товарняк прийшов із литовської Кени.
Порушника затримали і “передали органам прикордонної служби для подальшого з’ясування”.
Як писала “Новинарня“, 31 березня командування Збройних сил США у Європі та Африці повідомило, що трьох американських військовослужбовців, які зникли минулого тижня на полігоні у Литві з бронемашиною M88 Hercules, знайшли мертвими.
Усього на бронемашині їхало четверо військових, тож пошуки четвертого тривають.
Нагадаємо, американські солдати зникли у вівторок, 25 березня, вдень під час навчань на полігоні Пабраде, що неподалік від кордону з Білоруссю.
26 березня бронемашину було виявлено в болоті на 5-метровій глибині, з того часу тривали спроби підняти машину на поверхню. Її вдалося витягти лише на шостий день завдяки масштабній рятувальній операції за участю литовських, американських і польських військових, а також фахівців інших литовських служб.
Читайте також:
Литва хоче замінувати кордон з Росією та Білоруссю
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!