Російські окупанти почали будівництво одразу трьох нових мостів у Донецькій області для покращення своєї логістики. Один із них – залізничний.
Про це 25 березня повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко.
“Одразу три по суті нових мости, один з яких залізничний через річку Берестову, через річку Кальміус (село Роздольне) та через балку Широку по автомобільної трасі Новоазовськ-Маріуполь та в районі нової залізничної гілки (яку будували як резервну навесні 2024 року) будують росіяни”, – ідеться у повідомленні.
За словами Андрющенка, мета росіян – кардинально покращити логістику між Ростовом, Новоазовськом, Волновахою (через село Гранітне) та Донецьком для автомобільних шляхів, а також повільне будівництво нової залізничної гілки Маріуполь – Ростов.
“По суті – це вже розгалуження логістики “От Ростова до Ростова” в рамках сухопутного коридору в Крим”, – зазначив керівник Центру вивчення окупації.
Читайте також:
Росіяни після паузи поновили атаки поблизу Покровська, – ОСУВ “Хортиця”
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!