Як вибрати оптимальний варіант кронштейна для кондиціонера: головні характеристики ℗

Перед встановленням кондиціонера потрібно обрати надійні та якісні кронштейни. Про те, як це зробити розповіли фахівці онлайн-магазину запчастин та аксесуарів для побутової техніки «Frost-Center».

Щоб правильно обрати кронштейн для кондиціонера необхідно знати основні параметри кліматичного пристрою — насамперед модель, потужність та вагу зовнішнього блоку. Цю інформацію можна знайти на шильдику пристрою або в технічній документації. Завдяки цим параметрам буде не складно визначити, який тип кронштейнів потрібен.

Класифікація кронштейнів: за потужністю та типом конструкції

Існує кілька основних типів кронштейнів, що розраховані на різні кондиціонери. Для невеликих кондиціонерів потужністю 07-10 BTU (1,8-3,0 кВт) до яких входять моделі 7,9,12 підійдуть кронштейни К1.

Для середніх систем потужністю 16-22 BTU (4,9-6,5 кВт), а це моделі 18-24, підійде тип К2. Для більш потужних блоків, до яких входять моделі від 24 до 32 підійдуть К3, та для промислових кондиціонерів від 32 моделі — К4.

Для стандартних типів кронштейнів (К1-К3) буде достатньо базовий інструмент для монтажу кондиціонерів, а для важких кронштейнів (К4) можуть знадобитись додаткові прилади, як-от посилені анкери, зварювальний апарат або більш потужний перфоратор.

Ще розрізняють кронштейни за типом конструкції. Одним із найпоширеніших варіантів конструкції кронштейнів є моделі, виготовлені з П-подібного профілю. Завдяки такій формі вони зберігають високу жорсткість, навіть якщо товщина металу менша, що забезпечує надійність та довговічність кріплення.

Більш простіші при встановленні кронштейни з кутиків. Їх виготовляють зі сталевих кутиків товщиною 2-3 мм та оснащують горизонтальною планкою. І третій варіант — розбірні кронштейни, які легше транспортувати, через малі габарити у розібраному вигляді.

З якого матеріалу вибрати кронштейни

Також при виборі кронштейнів важливо звернути увагу з якого матеріалу вони виготовлені. Дуже часто використовують кронштейни з чорного матеріалу з покриттям. Такі кронштейни виготовлені за сталі та можуть бути покриті:

  • оцинковкою, яка захищає від іржі у будь-якому середовищі;
  • порошковою полімерною фарбою, що має підвищену зносостійкість;
  • емалевою фарбою з ґрунтовкою, що захищає від корозії.

Більш преміальний варіант — кронштейни з нержавіючої сталі, які не піддаються корозії та не потребують додаткового покриття.

Чек-лист покупця

Щоб уникнути помилок при покупці, потрібно:

  • переконатися, що кронштейн відповідає вазі кондиціонера;
  • перевірити якість зварних швів і покриття від корозії;
  • уточнити наявність гарантії на продукцію.

Ознайомитися з асортиментом кронштейнів для кондиціонерів можна на офіційному сайті «Frost-Center».

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна