Білий дім: перебуваємо на фінішній прямій укладання миру в Україні

Президент США Дональд Трамп “сповнений рішучості” завершити війну Росії проти України, і світ зараз перебуває “на фінішній прямій” до миру.

Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Лівітт на брифінгу в понеділок, 17 березня, передає “Європейська правда”.

На думку Лівітт, “ми перебуваємо на фінішній прямій укладання миру, і ми ніколи не були ближче до мирної угоди, ніж зараз”.

“І президент (Трамп), як ви знаєте, сповнений рішучості її укласти”, – додала вона.

Пізніше речниця Білого дому на питання про можливість запровадження подальших санкцій проти Росії заявила, що Трамп, “безумовно, готовий це зробити, якщо це буде необхідно”.

Водночас Лівітт зазначила, що не буде “випереджати заяв” президента США в оголошеннях конкретних заходів.

Контекст

Президент США Дональд Трамп планує знову поспілкуватися із лідером РФ Володимиром Путіним у вівторок, 18 березня, та обговорити припинення війни в Україні.

Перед тим спецпосланник Трампа Стів Віткофф літав до Росії та мав зустріч із Путіним, де обговорював пропозицію США про 30-денне припинення вогню. У Кремлі заявили, що через Віткоффа були передані “додаткові сигнали” Трампу. Публічно Путін заявив про свої застереження до плану (“так, але”).

Читайте також:
США виходять з міжнародної групи, що розслідує відповідальність Росії за вторгнення в Україну

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна