МСК-Україна — ексклюзивний постачальник бронесталей Mars та Safe від Industeel в Україні ℗

У сучасному світі, де безпека та надійність відіграють ключову роль, вибір матеріалів для броньованих рішень стає критично важливим. Наша компанія пишається тим, що є ексклюзивним постачальником високоякісних бронесталей Mars та Safe від провідного французького виробника — компанії Industeel. Industeel, частина групи ArcelorMittal, є одним із світових лідерів у виробництві спеціальних сталей. Їхні матеріали вирізняються не лише надзвичайними характеристиками міцності, але й інноваційними технологіями виробництва.

Mars та Safe: унікальні переваги

  1. Mars:
  • Призначена для захисту від балістичних загроз.
  • Відмінна стійкість до ударів і пробиття.
  • Застосовується у військовій техніці, броньованих автомобілях, охоронних конструкціях.

Товщина 3мм, 4мм, 5мм, 6.5мм, 8мм, 10мм, 12мм, 16мм, 20мм.

  1. Safe:
  • Високий рівень стійкості до вибухів та деформацій.
  • Ідеальна для використання в банківських сховищах, сейфах, а також для критичних інфраструктур.

Товщина 4мм, 6.5мм

Як ексклюзивний постачальник, ми гарантуємо:

  • Оригінальність продукції: кожна поставка супроводжується сертифікатами якості від виробника.
  • Широкий асортимент: доступність різних товщин і форматів сталей для будь-яких потреб.
  • Технічна підтримка: допомога у виборі матеріалу та консультування щодо його використання.
  • Швидкість постачання: оптимізовані логістичні процеси дозволяють доставляти продукцію в найкоротші терміни.

Бронесталі Mars та Safe широко використовуються в:

  • військовій промисловості (БТР, танки, військові автомобілі);
  • захисних спорудах (Блокпости, укриття, фортифікаційні конструкції);
  • морських і авіаційних рішеннях (Захист кораблів, катерів, гелікоптерів);
  • будівництві банківських сховищ і сейфів;
  • створенні броньованих транспортних засобів.

Співпраця з МСК-Україна — це гарантія високої якості, професійного підходу та індивідуального обслуговування. Ми розуміємо важливість надійного захисту та готові запропонувати найкращі рішення для ваших потреб.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна