В Україні – превентивні аварійні відключення світла через російську масовану атаку

Уранці 15 січня російські війська завдали масованого удару по Україні із застосуванням крилатих, балістичних ракет та безпілотників. Через це в країні застосовуються превентивні заходи обмеження електроенергії.

Про це повідомив очільник Міністерства енергетики Герман Галущенко.

“Ворог не припиняє тероризувати українців. В зв’язку з масованою атакою оператор системи передачі застосовує превентивні заходи обмеження”, — написав він у Facebook.

В “Укренерго” зазначили, що у зв’язку з масованою ракетною атакою застосовують аварійні відключення світла у декількох областях:

  • Харківській,
  • Сумській,
  • Полтавській,
  • Запорізькій,
  • Дніпропетровській,
  • Донецькій;
  • Кіровоградській.

Читайте також:
Внаслідок атаки БпЛА на Запоріжжі пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна