У тимчасово окупованому Криму маріонетки Кремля вимикатимуть мобільний інтернет. Це нібито пов’язано із “забезпеченням безпеки” на півострові.
Про це повідомляє “Крим.Реалії” у вівторок, 17 грудня.
Про такий крок заявили в окупаційному Міністерстві внутрішньої політики, інформації та зв’язку Криму.
“Для забезпечення безпеки жителів Криму відсьогодні можливі відключення мобільного інтернету”, — заявили у відомстві.
Причини відключень не називаються, як і їхній графік. Однак вимикати інтернет почнуть уже з 17 грудня.
Так званий радник російського глави Криму Олег Крючков додав, що відключати мобільний інтернет можуть у будь-який, а не тільки нічний час.
Читайте також:
Українські морські дрони вдарили по захоплених росіянами газових платформах у Криму: знищили системи спостереження. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!