Унаслідок ракетного удару РФ по Кривому Рогу загинув працівник Донецького апеляційного суду Галуст Галстян.
Про це повідомив Верховний Суд України в понеділок, 9 грудня.
Там нагадали, що 6 грудня 2024 року ворог завдав ракетного удару по будівлі Дніпровського апеляційного суду, де працювали, зокрема, відряджені судді та працівники апарату Донецького апеляційного суду.
Внаслідок цього обстрілу загинув співробітник Донецького апеляційного суду Галуст Галстян.
“З 2020 року він працював у Донецькому апеляційному суді в Маріуполі. Після початку повномасштабного вторгнення брав участь в евакуації документів та матеріальних цінностей з Маріуполя, а після зміни територіальної підсудності судових справ Донецького апеляційного суду шляхом її визначення Дніпровському апеляційному суду – переїхав до Кривого Рогу та продовжив працювати помічником судді”, – йдеться в повідомленні.
Колектив Верховного Суду висловив щирі співчуття рідним, друзям і колегам з приводу непоправної втрати.
Читайте також:
Кривий Ріг – під ракетним ударом. Є загиблі, серед постраждалих – шестирічна дитина
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!