Сирський озвучив, скільки медіа мають акредитацію ЗСУ

Акредитацію Збройних сил України наразі мають близько 7 тисяч 800 представників іноземних та українських медіа.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у понеділок, 25 лютого.

“Зустрівся з українськими та закордонними журналістами. Сьогодні вкрай важливо разом протидіяти російській дезінформації, спрямованій на підрив обороноздатності України. Поінформував представників медіа про хід бойових дій. Розповів про заходи, спрямовані на стабілізацію ситуації на сході, а також про значення Курської операції та ситуацію на цьому напрямку”, – написав він у ТГ.

Сирський також додав, що на зустрічі обговорили широке коло питань, які стосуються Збройних Сил та ситуації на фронті.

Головнокомандувач подякував  журналістам за їхню працю у висвітленні російсько-української війни.

Читайте також:
Сирський зустрівся з військовими та цивільними блогерами: обговорили ситуацію на фронті

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна