Кросплатформенне просування в соціальних мережах: рекомендації експертів для максимального охоплення ℗

Кросплатформенний маркетинг у соціальних мережах дозволяє розробити стратегію просування, що працюватиме на різних платформах. Щоб досягти помітних результатів, необхідно довгострокове планування діяльності, постійний аналіз поведінки споживачів, готовність до сміливих рішень та експериментів. Важливо використовувати різні інструменти просування в соціальних мережах, що спонукатимуть користувача виконати цільову дію — оформити підписку, залишити коментар, поставити вподобайку, зробити замовлення. Це можливо навіть при невеликому бюджеті.

«Навіть якщо здається, що ви дуже добре знаєте цільову аудиторію, ніхто не застрахований від сюрпризів. Наприклад, один із наших клієнтів створив успішний бізнес, продаючи чоловічу білизну через Facebook. Якби він зосередився на більш типових для цього напрямку платформах, можливо, нічого б не вийшло. Саме тому слід розібратися у кросплатформенному маркетингу та активно його використовувати.

Просування в соціальних мережах вимагає послідовності, наполегливості та любові до творчості. Але є й свої лайфхаки: сервіс LikesID допомагає пришвидшити процес завдяки штучному покращенню параметрів вашого профілю. Послуги з SMM просування у Facebook, Instagram, TikTok, YouTube можна замовити на одному сайті, тож це не займе багато часу. Завдяки цьому про ваш бренд може дізнатися дійсно багато людей на різних платформах.»

LikesID — сервіс для просування в популярних соціальних мережах за допомогою накрутки, яка стимулює органічний ріст активності користувачів.

За якими принципами будувати стратегію SMM просування

Перед тим як почати просування компанії в соціальних мережах, потрібно:

  • ✔️ скласти портрет споживача;
  • ✔️ провести аналіз конкурентів;
  • ✔️ визначити, на яких саме платформах буде доцільно просуватися;
  • ✔️ розробити контент-стратегію.

За статистикою, найпопулярніші соціальні мережі в Україні такі самі, які загалом у світі: це Facebook, Instagram та YouTube. Варто обрати декілька платформ, на яких присутня ваша ЦА, та почати працювати.

Кросплатформенне просування в соціальних мережах зручно використовувати для будування маркетингової воронки продажів, де одна з платформ служитиме для привернення уваги, інша — для підігріву інтересу, третя — для оформлення замовлення. Аналізуючи ефективність просування бренду в соціальних мережах, важливо розуміти цінність кожного з етапів воронки. Не варто закривати канал на YouTube, якщо клієнти роблять покупки через Viber — потрібно ретельно дослідити шлях, який вони проходять перш ніж прийняти рішення.

Як зробити SMM ефективним

Просування бізнесу в соціальних мережах вимагає чимало ресурсів: часу, розумової діяльності, терпіння. Неможливо досягти результату, нічого не вклавши. Якщо ваш вільний час необмежений, можна витратити його на те, щоб поступово розкрутити бренд на різних платформах самостійно. Але якщо кожна хвилина має значення, зручніше й вигідніше комбінувати платні та безоплатні методи.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.