У Повітряних силах показали, як російські “Іскандери” б’ють по макетах позицій ППО, стоянок літаків та іншої техніки. ВІДЕО

У Повітряних силах України показали, як російські окупанти б’ють по хибних позиціях ППО, стоянок літаків та іншої техніки.

Відповідне відео з’явилося в телеграм-каналі ПС ЗСУ 26 липня.

Як підкреслюють у Повітряних силах, такі макети ефективно працюють.

“Ворог витрачає більше ресурсів, засобів розвідки, балістичних та крилатих ракет, ударних БпЛА, а ми – зберігаємо людей і техніку, та б’ємо у відповідь!”, — йдеться в повідомленні.

На відео — бойова робота ворожих “Іскандерів” по українських макетах.

Читайте також:
У Криму — чергова “бавовна”: на аеродромі “Саки” детонував склад з боєприпасами, — “Кримський вітер”. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна