У роботі українського парламенту оголосили перерву до серпня.
Про це у вівторок, 23 липня, пише “УП” з посиланням на співрозмовника у у фракції “Слуга народу”.
Зазначається, що депутати домовились, що наступне пленарне засідання відбудеться на тижні з 19 по 25 серпня.
“Кадрові зміни в уряді та всі інші питання перенесли на той час”, – пише видання.
Цьому передувало те, що 23 липня народні депутати, які підтримують законопроєкт про заборону діяльності релігійних організацій, афілійованих із російською православною церквою, заблокували трибуну Верховної Ради з вимогою включити до порядку денного засідання це питання і розглянути його.
Їхню вимогу не було задоволено, перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко оголосив перерву в засіданні.
Читайте також:
Верховна Рада підвищила акцизи на пальне
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!