Російські війська обстріляли школу на Нікопольщині артснарядами з тисячами гострих стріл

У суботу, 20 липня, російські війська обстріляли школу в Марганецькій громаді на Нікопольщині Дніпропетровської області боєприпасами з флешетами.

Про це в неділю, 21 липня, повідомив голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко у Telegram.

“Учора росіяни обстріляли населений пункт Марганецької громади зі ствольної артилерії. Чимало снарядів потрапили в навчальний заклад. Це не перший подібний обстріл — Іллінка та Добра Надія майже щодня потерпають від збройної агресії. На жаль, школа отримала суттєві руйнування, на щастя — люди не постраждали”, — йдеться в повідомленні.

За словами голови РВА, цього разу для обстрілу окупанти застосували і боєприпаси з флешетами. Йдеться про артилерійські снаряди, які містять близько семи або дев’яти тисяч (залежно від калібру) маленьких, гострих стріл здатних наносити важкі поранення і вбивати людей.

Фото: ТГ Євгена Євтушенка

“Обстрілюючи населений пункт, де проживають цивільні мешканці окупанти застосували боєприпаси розраховані на максимальне ураження саме людей”, — наголосив Євтушенко.

Фото: ТГ Євгена Євтушенка

Він також підкреслив, що це не перше застосування флешет — за два роки обстрілів мешканці майже всіх прибережних населених пунктів знаходили подібні дротики на вулицях, в парканах, дахах та автомобілях.

Читайте також:
Українські фотографи потрапили під російський артобстріл на Донеччині: отримали осколкові поранення і контузію

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна