Росіяни атакували багатоповерхівку в Херсоні: поранені дві жінки, 16-річна дівчина – важка

Російські війська вдень, 18 липня вдарили по багатоповерхівці у Центральному районі Херсона, поранені дві жінки та 16-річна дівчина, яку у важкому стані доправили до лікарні.

Про це повідомили в четвер, 18 липня, начальник Херсонської МВА Роман Мрочко та голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“У багатоповерхівці, яку атакували окупанти, потрощено вікна та зрешечено уламками стіни. Також пошкоджені припарковані поруч автомобілі й газопровід”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що під ворожий удар потрапили троє людей, які перебували на вулиці. У тяжкому стані до лікарні доставили 16-річну дівчину. Вона дістала вибухову травму, забій головного мозку та поранення голови.

У 71-річної жінки діагностували поранення обличчя, шиї та перелом щелепи. 50-річна херсонка дістала контузію, вибухову та черепно-мозкову травми, уламкові поранення обличчя та нижніх кінцівок.

Лікарі надають потерпілим необхідну медичну допомогу.

Читайте також:
РФ завдала ракетного удару по одному з районів Херсона, є пошкодження

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.