Ініціатива UNITED24 спільно з monobank запустила збір на 100 млн грн для відновлення і підтримки Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.
Про це повідомила пресслужба UNITED24, передає “Інтерфакс-Україна”.
“Наше завдання – допомогти “Охматдиту” відновитися. Щоб знову рятувати дітей. Давати надію. Повертати до життя”, – повідомляється в офіційному телеграм-каналі ініціативи.
Наразі зібрано вже понад 12,6 млн грн, зокрема, на заклик UNITED24 і monobank відгукнулися мережа мультимаркетів “Аврора” (5 млн грн), мережа “Сільпо” (1 млн грн), Varus (1 млн грн).
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!