Сирський назвав ключові пріоритети для зменшення втрат під час бойових дій

Якісна підготовка, ефективна медична допомога і технологічна перевага — це є ключивими пріоритетами задля збереження життя військових.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський за результатами зустрічі з командирами, відповідальними за підготовку у Збройних Силах України, представниками навчальних центрів, ТЦК та СП, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами, які невтомно підтримують ЗСУ протягом усієї війни.

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.

“Зменшення втрат під час бойових дій залежить від багатьох факторів та обставин. Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки”, — зазначив головком.

Також під час зустрічі обговорили технологічну складову, яка впливає на збереження життя наших воїнів. Один з напрямів – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ. Для прискорення цієї роботи сформовано новий рід військ – Сили безпілотних систем.

“Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових”, – наголосив Сирський.

Ще один надзвичайно важливий аспект, за його словами, – надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема, і з використанням наземних роботизованих платформ. Також надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками.

“Продовжуємо працювати над комплексним підходом до збереження життя і здоров’я військовослужбовців. Життя бійців – найвища цінність”, – підсумував Сирський.

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна