Протягом усього часу війни проти України Росія намагалася використати енергетику як головну зброю.
Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії у Х (Twitter) 26 лютого.
Як зазначає розвідка, удари Росії по українській енергетичній інфраструктурі викликали масовий дефіцит електроенергії по всій країні, тоді як президент Росії Володимир Путін використав енергетичну політику для підриву міжнародної енергетичної безпеки в усьому світі.
“Скорочуючи потоки газу в Європу, обмежуючи трубопровідний експорт і змінюючи умови оплати, Путін прагнув підірвати єдність усієї Європи проти незаконної війни, яку веде Росія”, — ідеться в повідомленні.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!