Росіяни реалізують активну фазу антиукраїнської інформаційної операції “Перун”.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
У межах цієї операції ворог планує залучити іноземних журналістів, медійних осіб та блогерів для виправдання агресії проти України та висвітлення ситуації довкола України з вигідних для Кремля позицій.
Як відомо, нещодавно у Франції викрили спецоперацію Росії з поширення пропаганди про війну в Україні. На меті кампанії було позитивне висвітлення “спеціальної військової операції” Росії, а також дискредитації України та її керівництва.
Раніше США заявили, що російські спецслужби залучені до роботи інформагентства “Африканська ініціатива”. Агентство поширює дезінформацію щодо Сполучених Штатів та європейських країн.
Читайте також:
Інформація про нібито втрати ЗСУ під Селидовим – російська ІПСО, – Тарнавський
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!