Українські розвідники оприлюднили розмову російського військового, який невдоволений діями командування та значними втратами.
Перехоплену розмову окупанта опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України у четвер, 1 січня.
Як зазначається, окупант обговорює невдоволення діями командування з організації та проведення штурмових (наступальних) дій на позиції підрозділів Сил оборони та значних втрат ворога в живій силі.
“Та просто мы там оказались, где нас вообще не должно быть. Проводник с*ебался, никто не знает, куда идти”, — розповідає росіянин.
“Своих забрать не можем, лисы пацанов обгладывают”, – додає він.
“Я комбату напрямую говорю, а ты, бл*дь понесешь ответственность, бл*дь, за тех, кто там остался, нас не должно быть там, кто нас туда отправил без арты?” — виказує своє неволення окупант.
Також він розповів, що у разі відсутності тіла загиблого родичі не зможуть отримати компенсацію.
Читайте також:
“В контакте узнаешь, бл*дь – погиб тот, погиб тот”: у перехопленні ГУР росіянин скаржиться на приховування великих втрат армії РФ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!