В Україні запускають нову агенцію “Державний оператор тилу”: що це і для чого

Із грудня 2023 року в Україні запрацює нова агенція — “Державний оператор тилу”. Вона займатиметься потребами Збройних сил України.

Про це на брифінгу в Military Media Centre розповів заступник міністра оборони України у сфері закупівель Дмитро Кліменков.

“Міноборони впровадило зміни для того, щоб уникнути перебоїв у постачанні їжі для ЗСУ, а також унеможливити корупцію. З грудня всіма закупівлями буде займатися державне підприємство «Державний оператор тилу». Це новий інструмент. Вони будуть аналізувати ціни, вивчати ринок, закуповувати потрібне продовольство”, — сказав Кліменков, його цитує “Армія.Інформ”.

Агенція запрацює з 1 грудня. Наразі формують команду та обговорюють важливі питання щодо закупівель.

Кліменков додав, що Міноборони очікує від Кабміну на дві постанови щодо цього питання. “Одну вже вдалося вислати на найближче засідання КМУ. Інша до 15 листопада теж буде прийнята”, – сказав заступник міністра оборони.

Читайте також:
МОУ в 2023 році купувало харчі за вищими на 30% від споживчих цінами, – звіт Рахункової палати

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.