Обстрілами по Херсонщині ворог поранив чотирьох цивільних, – ОВА

Окупанти продовжують масовані обстріли Херсонської області та житлових масивів, унаслідок чого за минулу добу четверо людей поранені.

Про це вранці у вівторок, 22 серпня, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

“За минулу добу противник здійснив 71 обстріл, випустивши 356 снарядів із мінометів, артилерії, танків, “Градів” і БПЛА. По місту Херсон ворог випустив 11 снарядів”, – написав він у телеграм-каналі.

Прокудін зазначив, що російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів, територію дачного кооперативу в Херсонському районі, територію фермерського господарства та національного парку в Бериславському районі.

“У результаті російської агресії четверо людей дістали поранення”, – зазначив начальник ОВА.

Читайте також:
Харківщина: у Вовчанську після обстрілу із руїн деблокували жінку, у Шестаковому на міні підірвався трактор

Росіяни завдали ракетного удару по приватному сектору Кривого Рогу

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна