Під час нічної атаки по Одесі постраждали сім навчальних закладів: шість у Приморському районі та один у Хаджибейському.
Про це повідомила пресслужба міської ради у понеділок, 14 серпня.
“У дитячих садочках, школах і центрах розвитку пошкоджено вікна та двері. Проводяться роботи з ліквідації наслідків”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, вночі росіяни тричі атакували Одесу, застосувавши дві хвилі ударних дронів, загальною кількістю 15 штук, та вісім ракет морського базування типу “Калібр”.
Усі атаки були відбиті Силами протиповітряної оборони. Однак, уламками ракет було пошкоджено гуртожиток одного з навчальних закладів та супермаркет.
Читайте також:
РФ уночі била “Калібрами” і “шахедами” – ППО знищила все, що летіло
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!