У ніч на 2 серпня російська армія знову атакувала портову інфраструктуру, повʼязану з експортом українського зерна. Ударними безпілотниками Shahed росіяни вдарили по півдню Одеської області.
Про це повідомив голова ОВА Кіпер у середу, 2 серпня.
Внаслідок атаки на об’єктах портової та промислової інфраструктури виниклі пожежі, пошкоджено елеватор.
“Станом на 05:30 даних про постраждалих не надходило. Остаточні дані та результати бойової роботи будуть від військового командування”, – написав він.
Портову інфраструктуру та зернові сховища російські окупанти почали активно атакувати після односторонньої заяви про вихід із зернової угоди 17 липня.
Перший тиждень ворог завдав терористичних ударів фактично щоночі: 18, 19, 20, 21 і 23 липня. Унаслідок цих ударів було поранено десятки мирних людей, є загиблі. Згоріли десятки тисяч тонн зернових.
Читайте також:
Ворог третю ніч поспіль атакує Одесу: є поранені, зруйновано адмінбудівлю. В області – “приліт”
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!