Новим послом Великої Британії в Україні стане Мартін Гарріс

Новим послом Великої Британії в Україні стане Мартін Гарріс, який свого часу вже працював в Києві. Він замінить на посаді Мелінду Сіммонс і почне працювати у вересні.

Про це повідомили в британському уряді в четвер, 6 липня.

“Я радий повернутися в Україну, щоб очолити надважливу роботу нашого посольства з підтримки українського уряду і народу, які захищають свою країну і наші спільні цінності”, – зазначив він.

Гарріс також додав, що відносини Великої Британії з Україною ніколи не були такими міцними і країна підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно.

Мелінда Сіммонс очолює дипломатичну місію Британії в Україні з 2019 року і за кілька місяців перейде на іншу посаду у дипломатичній службі.

Що відомо про Мартіна Гарріса

Народився у 1969 році в місті Единбург, Шотландія. З 1991 року співробітник Міністерства закордонних справ та у справах МЗС Великої Британії. З 1999 по 2003 керував програмою технічної допомоги Російській Федерації в посольстві Великої Британії в Москві.

Мартін Гарріс вже працював в Україні в 2003-2008 роках, тоді він був заступником керівника місії та генконсулом.

У 2010-2014 роках він був послом у Румунії, а в 2014-2017 роках – заступником керівника місії у Москві. Останні п’ять років Гарріс очолював директорат у справах Східної Європи та Центральної Азії в МЗС Британії.

Читайте також:
Британія в серпні розпочне підготовку українських пілотів на F-16

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна