Як вибрати найкращий салон для лазерної епіляції ℗

Влітку, коли одягу на нас стає менше, багато хто (передусім серед жінок) починає замислюватися про видалення зайвого волосся з тіла – навіть якщо в інший час такого бажання не виникало. Втім, завбачливі любителі гладенької шкіри вже давно дійшли висновку, що про позбавлення від “зайвої рослинності” на тілі слід подумати заздалегідь. Саме тому останніми роками дедалі більшої популярності набирає лазерна епіляція.

У тому, що тільки лазер допомагає видалити волосся справді надовго й без неприємних наслідків на зразок вростання, переконалися вже багато жінок та чоловіків. Так само, як і в тому, що для проходження курсу вкрай важливо вибрати справді хороший салон. Хтось орієнтується на відгуки знайомих. Ще хтось – на рекламу чи нагороди, які має та або інша косметологічна мережа. Але це не єдині показники, за якими варто оцінювати студію, де вашу шкіру зроблять справді гарною і гладенькою. Як же зробити правильний вибір і не помилитися? Розповідаємо.

Перевірте документи

Лазерна епіляція – це передусім медична процедура. Тож у салону, який її проводить, обов’язково має бути документ про проходження обов’язкової медичної сертифікації.

Зазвичай такі сертифікати, як і нагороди чи відзнаки, отримані фахівцями салону на профільних конкурсах або виставках, вивішують на стінах – щоб клієнти одразу бачили, що цьому закладу можна довіряти. Якщо ж таких документів ніде не видно, обов’язково попросіть їх показати. Справді сумлінні фахівці ніколи в цьому не відмовлять. А до інших точно краще не звертатися.

Втім, у великих мережевих салонах зазвичай такої проблеми просто не виникає, адже вони цінують свою репутацію. У цьому сенсі варто звернути увагу на Центр лазерної епіляції  №1 в Україні, який неодноразово відзначено найвищими нагородами й дипломами. До того ж великі мережеві компанії зручні тим, що салон зі зручним для вас розташуванням можна знайти фактично в будь-якому великому місті України.

Ставте запитання

Не бійтеся розпитувати фахівця, який проводитиме вам процедуру, про всі її особливості, ймовірні ускладнення тощо. Врахуйте, що вам можуть відмовити у проведенні процедури за наявності таких протипоказань:

  • вагітність,
  • лактація протягом перших шести місяців після пологів,
  • онкологічні чи неврологічні захворювання,
  • психічні розлади,
  • порушення згортання крові.

Також перед процедурою вас обов’язково повинні запитати, які ліки ви приймали останнім часом. Адже деякі препарати впливають на фоточутливість шкіри, що може призвести до опіку.

Якщо ж вас навіть не запитали про наявність таких протипоказань – це привід замислитися над сумлінністю фахівця і салону.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна