Огляд функцій моніторингу здоров’я смарт-годинника Galaxy Watch 5 ℗

Практично всі сучасні розумні годинники мають функції, що дозволяють слідкувати за своїм здоров’ям, щоб мати можливість вносити в спосіб життя коригуючі зміни. Чимало таких функцій є в одній з кращих на сьогодні моделей смарт-годинників, Galaxy Watch 5 від корейського бренду Samsung.

Розглянемо більш детально, що ж вміє цей девайс.

Трекер активності

Так, гаджет запам’ятовує вашу активність протягом доби. В будь-який час є можливість подивитися, скільки кроків зроблено за останні 24 години, яку відстань пройдено, скільки спалено калорій та як мінявся серцевий пульс.

Користуючись мобільним додатком, можна дивитися ці дані за декілька днів і навіть тижнів.

Годинник може подавати сигнал тривога, якщо частота пульсу в якийсь момент перевищить вказане вами значення.

Контроль рівня стресу

Якщо на основі даних різних датчиків годинник вирішить, що ви почали непокоїтись, він запропонує дихальні вправи, щоб заспокоїти та допомогти вам розслабитись.

Можна користуватись налаштуваннями за замовчуванням або скоригувати кількість дихальних рухів в залежності від особливостей вашого організму. Про необхідність кожного наступного кроку вам нагадає легка вібрація девайсу.

Вимірювання рівня сатурації

Так, це також одна з функцій моніторингу здоров’я, яка набула популярності завдяки пандемії коронавіруса. Власне, чимало користувачів виявило бажання купити Самсунг Вотч в тому числі й тому, що цей розумний годинник вміє визначати рівень насиченості крові киснем. Більше того, він здатний контролювати цей показник навіть під час сну, це буде корисним тим, хто страждає нічним апное.

Вимірювання артеріального тиску та ЕКГ

Заміри пульсу річ, звісно, корисна, але з медицинської точки зору більш інформативним є показник артеріального тиску. Galaxy Watch 5 вміє його вимірювати. Більш того, на основі такого моніторингу гаджет може побудувати ЕКГ, що дозволить виявити аномалії в роботі серцево-судинної системи. Наразі тільки ця серія смарт-годинників має таку можливість.

Біоімпедансний аналіз

Ща одна іноваційна функція Galaxy Watch, починаючи з 4 серії. Суть BIA-аналізу полягає в вимірюванні пропорцій вашого тіла: скільки в ньому води, скільки жирів та яка доля м’язової маси.

Це допоможе з’ясувати, що потрібно зробити, щоб привести фігуру в ідеальний стан.

Аналіз показників сну

І це не тільки його тривалість та час засинання й пробудження: смарт-годинник може визначати фази сну, і таку інформацію ви з вірогідністю 99.99% раніше ніколи не отримували.

На основі цих даних будується індекс сну, тобто його якість. Більш того, Galaxy Watch 5 надає рекомендації, як скоригувати свою поведінку та спосіб життя, щоб мати змогу відпочивати вночі більш якісно.

Функція виявлення падіння

Якщо власник розумного гаджету впаде та буде лежати деякий час без руху, годинник зможе сповістити про це тих осіб, які будуть вами визначені саме для таких випадків.

Функція працює тільки при активованому мобільному зв’язку.

Як бачимо, Самсунг Вотч — дійсно корисний девайс, призначення якого виходить далеко за рамки вимірювання часу.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна