Як попередити геморой: поради для здоров’я кишківника ℗

Геморой – це незручне захворювання, яке може впливати на життя людини. Це звичайна проблема, яка може виникнути у будь-якого віку. Хоча він не є життєзагрозливим, геморой може спричиняти біль і дискомфорт у повсякденному житті. Цей стан виникає, коли вени, що оточують кишківник, розширюються та стають запаленими. Зазвичай він не є серйозним і може легко лікуватися. Проте, якщо його не лікувати, то це може призвести до більш серйозних проблем.

Ранні симптоми геморою включають біль та дискомфорт у пахві, зоні ануса та прямій кишці. Також можлива кровотеча з ануса. Ці симптоми можуть бути неприємними та викликати переживання у людини. Проте, існують різні засоби та процедури, що можуть допомогти у запобіганні геморою та зменшенні її симптомів, одним з яких є Реліф Свічки, види інших форм теж ефективні в залежності від стадії, але свічки залишаються основним лікуванням.

Свічки Реліф

Одним з найпопулярніших засобів для лікування геморою є використання свічок. Реліф Свічки – це один з видів, який є дуже популярним для лікування цієї проблеми. Вони містять інгредієнти, що зменшують запалення та біль в анусі, тим самим зменшуючи дискомфорт у цій зоні.

Однак, крім використання свічок, є й інші засоби та процедури, що можуть допомогти у запобіганні геморою та зменшенні її симптомів. Ось декілька корисних порад для здоров’я кишківника:

  • Правильне харчування – включення у раціон багато волоконистих продуктів, що допомагають регулювати роботу кишківника, та вживання достатньої кількості води.
  • Регулярна фізична активність – допомагає зменшити ризик виникнення геморою та зберігає здоров’я організму в цілому.
  • Виконання вправ для м’язів прямої кишки – ці вправи можуть допомогти зміцнити м’язи прямої кишки, що може запобігти розвитку геморою.
  • Уникання зайвого напруження під час використання туалету – уникайте напруження та зайвого тиску під час використання туалету, оскільки це може сприяти розвитку геморою.
  • Регулярні медичні огляди – регулярні медичні огляди можуть допомогти виявити геморой у ранній стадії та запобігти його розвитку.

Якщо вже виникла проблема з гемороєм, то можна використовувати різні засоби для лікування та зменшення симптомів. Препарати, що містять інгредієнти для зменшення запалення та болю, можуть бути корисними у лікуванні геморою. Також існують різні процедури, які можуть бути використані для лікування геморою, включаючи склеротерапію, лігацію та гемороїдектомію.

Види геморою та рекомендації щодо лікування

Геморой може бути класифікований за стадіями, від 1 до 4. У першій стадії симптоми можуть бути мінімальними, але з часом можуть погіршуватись та ставати більш серйозними. У стадії 4 геморой може вимагати хірургічного втручання.

У певних випадках, геморой може бути ускладнений та призвести до більш серйозних проблем, таких як тромбоз, некроз кишківника та інших захворювань кишківника. Тому, важливо звернутись до лікаря, якщо виникли симптоми геморою, особливо якщо вони не зникають протягом декількох днів.

Уникнення геморою та збереження здоров’я кишківника може бути досягнуто за допомогою правильного способу життя та дотримання здорового раціону. Додатково, корисними можуть бути такі поради:

  • Зменшити вживання алкоголю та кави – ці напої можуть змінювати кровообіг, що може вплинути на розвиток геморою.
  • Правильно розподіляти час для відпочинку та фізичних вправ – довгі періоди сидіння або стояння можуть викликати напруження та тиск в області кишківника.
  • Зменшити вживання важкої та жирної їжі – ці продукти можуть впливати на травлення та роботу кишківника.
  • Зберігайте чистоту – підтримувати чистоту та гігієну у зоні ануса та прямої кишки може допомогти у запобіганні розвитку геморою.
  • Вживайте вітаміни та мінерали – вітаміни та мінерали можуть допомогти зміцнити імунну систему та зберегти здоров’я кишківника.

Усі ці поради можуть бути допомогою у запобіганні геморою та збереженні здоров’я кишківника. Важливо пам’ятати, що здоров’я кишківника – це ключ до здорового життя в цілому. Рання діагностика та лікування геморою можуть допомогти у запобіганні серйозних ускладнень та підтримці здоров’я організму.

___________________

* Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Реліф Адванс, супозиторії ректальні №12 стрип, UA/7089/01/01 від 25.07.2017 Реліф Адванс, мазь ректальна туба 28,4 г туба, UA/1953/01/01 від 02.10.2019 Реліф, мазь ректальна 28,4 г туба, UA/3173/01/01 від 22.07.2019, Реліф, супозиторїї ректальні № 12 стрип UA/3173/02/01 від 06.03.2018, Реліф ПРО, супозиторії ректальні №10 UA/10318/02/01 від 30.08.2019, Реліф Ультра, супозиторїї ректальні № 12 стрип UA/1954/01/01 від 12.08.2019, Реліф Про, крем ректальний 15г №1 UA/10318/01/01 від 30.08.2019

Література:

1. Damle А., Maykel J. Difficult Decisions in Colorectal Surgery, 2017. — 403 // CrossRef.

2. Mathew R., Chen L., Wong M. Hemorrhoids. — 2018 // CrossRef.

3. Чобей СМ. Використання біофлаваноїдів у комплексному лікуванні геморою. Науковий вісник Ужгородського університету 2015; 1 (51):173-177.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна