Військові тепловізори – у чому переваги перед цивільними ℗

Головною відмінністю військового тепловізора від цивільного є живучість приладу. Тут технічні можливості щодо дальності виявлення чи наявності якихось наворочених опцій відходять на другий план. Показник надійності є критично важливим та основним. У світі не так багато брендів, які випускають продукцію подвійного призначення, що однаково добре закриє потреби цивільного сегменту ринку та військового.

Де в Україні можна купити хороший тепловізор для військових

На середину 2023 року ринок тепловізійної оптики в нашій країні давно перевершив автомобільний та будівельний, разом узяті. З’явилося дуже багато компаній, що пропонують продукцію як іменитих світових брендів, так і нікому не відомих виробників з піднебесної. Великий попит серед військових породив масу пропозицій дуже сумнівного характеру. Серед постачальників, що себе зарекомендували, можна виділити київську компанію Оптиксторе з великим складом і офісом у центрі Києва. В асортименті є прилади, які відповідають головним вимогам якості та живучості. На цьому сайті можна купити військовий тепловізор не виходячи с дому. Грамотний персонал за телефоном +38(073)-798-19-87 або при очному спілкуванні в офісі підбере оптику під індивідуальні переваги, певні завдання та найголовніше з урахуванням виділеного бюджету. А вибрати є з чого. За 13 років стажу компанія обросла дилерськими контактами з усіма відомими виробниками, надає повні гарантії та сервісне обслуговування.

На що звернути увагу при виборі тепловізора

При задачах вибору тепловізорів для військових, крім основних ключових показників, слід враховувати специфіку застосування. А це справжні екстремальні умови з усіма наслідками, що випливають. Торкнімося кількох важливих пунктів, на які слід звернути увагу:

1.       Захищеність приладу. Орієнтуєтеся на клас захисту не нижче IPX7. Приналежність приладів до цього сегменту свідчить про готовність до роботи за умови високої вологості. Деякі виробники заявляють про можливість витримувати пряме занурення у воду. Але для більшої безпеки таки не рекомендують експериментувати. Ось тепловізори із захистом класу IPX8 вже гарантовано можуть витримати не лише занурення у воду, а й неодноразові падіння на тверді поверхні, удари об екіпірування, гілки дерев та ін.

2.       Дальність виявлення. Цей параметр є визначальним під час вибору спостережного приладу. Тому характеристику слід враховувати, відштовхуючись від завдань. Далекобійні тепловізори можуть засікти ворога з відстані кілька кілометрів і більше. Коштує така оптика не дешево, але гарантовано убезпечить військових від будь-яких сюрпризів.

3.       Час автономної роботи. Для військових критично важливим параметром є тривалий час експлуатації. Вибирайте тепловізори, які на змінних акумуляторах можуть пропрацювати більш як 10 годин. Практично кожен прилад має можливість підключення зовнішнього джерела живлення.

Підіб’ємо підсумки

Далеко не всі тепловізори, особливо китайських виробників, готові поринути у «принади» військової експлуатації, коли оптика падає в багнюку, неодноразово вдаряється об насипи окопів та бліндажів. Вибирайте якісну європейську чи американську техніку із перевіреною часом якістю.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна