Авто з США у 2023 році: ціни, тенденції, поради ℗

В умовах, коли українські покупці зі зрозумілих причин “зачищають” ринки вживаних авто в Європі, на передній план виходить американська пропозиція. І тут слід констатувати, що, як-то кажуть, на ловця і звір біжить: у 2023 році авто з США стали не лише популярними, а й подешевшали. У цій статті ми розглянемо деякі тенденції щодо цього питання.

Які авто з Америки дешевшають

Як свідчать експерти, цього року ціни на американських аукціонах подекуди знизилися від 20% до 50%. Відтак ті автомобілі, які рік чи два тому не розглядалися як варіант, тепер приваблюють своїм цінником.

Щоправда, тенденція суттєвого здешевлення охоплює не всі машини. Насамперед знижується вартість порівняно свіжих авто – випущених у 2016 році й у наступних роках.

Крім того, ринкова знижка зачепила преміум сегмент авто від 2015 року, які торік завозилися в значно менших масштабах, а тепер масово поїхали в Україну. А також дешевшають сімейні кросовери та інші моделі, які мають третій ряд сидінь – поширений тип для США.

Переваги пропозиції американських автомобілів

На американському ринку найновіші моделі авто з’являються раніше порівняно з рештою світу. При цьому американський автовласник, маючи таку змогу, міняє машину досить часто. Іноді навіть після незначної поламки чи ДТП американець віддає перевагу купівлі нової тачки, а не ремонту старої. З огляду на це, на ринку США є безліч пропозицій б/у авто різних марок, стану та віку. Водночас саме в Америці можна знайти більше свіжих авто за меншою ціною. Особливо це стосується моделей у максимальній та передмаксимальній комплектації.

Багато компаній в Україні, зокрема на західній, відстежують американські автоаукціони та завозять у нашу країну для різних потреб машини різноманітного призначення – як для цивільних, так і військових. Логістика зі США налагодилася, як точний годинник, і вже фактично за місяць після купівлі автівки на аукціоні в Сполучених Штатах вона приїде морем в один із портів Євросоюзу (до Німеччини, Литви, Польщі тощо) і вже невдовзі буде в Україні.

Серед переваг купівлі авто у США експерти називають також такі:

  • зростання цін на автомобілі на вторинному ринку України;
  • подорожчання вживаних авто в ЄС;
  • скорочення асортименту на ринку б/у авто в Європі;
  • збільшення пропозиції авто практично на всіх майданчиках у США.

На що звернути увагу

Купуючи вживане авто з-за кордону у продавців в Україні, звісно, варто перевірити по VIN-коду, чи не було воно в критичному стані після аварії та чи не скручений у нього пробіг. Однак, слід відмітити, в нинішніх умовах у європейських країнах значно складніше знайти б/у машину в хорошому стані, ніж раніше, при цьому одометр дуже часто показує штучно зменшену цифру. В Америці ж зараз загальна пропозиція значно ширша, тож є поле для маневру у співвідношенні ціна/якість.

Якщо окремо брати до уваги порівняно свіжі моделі, 4-5 річної давності, то американський відповідник буде напевне дешевшим ледве не на третину.

У категорії до 10 тисяч доларів зараз можна без проблем вибрати серед “американців” Jeep Cherokee 2013-2016 років, Mitsubishi Outlander 2014-2016 років, Audi Q5 2011-2013 років, Nissan Rogue 2014-2017 років чи навіть BMW X5 2011-2012 років.

Щоб краще зорієнтуватися в пропозиціях, цінах “під ключ” і не бути обманутим, краще скористатися каталогом на сайті перевіреної української фірми.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

 


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна