Як оформити депозит у Sense Bank? ℗

Гроші можна передати на зберігання до банку на заздалегідь обговорених умовах. Депозити доступні як для фізичних, так і для юридичних осіб. Якщо оформити в банку Sense Bank депозити, ви зможете не тільки забезпечити збереження ваших коштів, але й примножити їх. Зазвичай клієнти зацікавлені у таких послугах через можливість отримувати відсотки.

Які депозити доступні у Sense Bank?

У різних клієнтів можуть бути різні запити та потреби. З цієї причини Sense Bank пропонує кілька варіантів депозитів:

  1. Швидкий. Термін становить лише 3 дні, але є можливість його пролонгувати на такий же термін. Валюта — гривня або долари США. Відсотки виплачуються наприкінці терміну, ставка — 10% річних у гривні, 2% річних у дол. США. Мін сума — 100 грн, 20 дол. США. Поповнення без обмежень, часткове зняття коштів неможливе.
  2. Прибутковий. Мінімальний термін — 1 місяць, максимальний — 60 місяців. Крім гривні та долара можна вкласти євро. Відсотки можна отримувати щомісяця чи наприкінці терміну. Поповнення можливе від 3 місяців, часткове зняття коштів недоступне. Ставка — від 12% до 18% річних у гривні, від 2,50% до 4,00% річних у дол. США, від 1,25% до 2,75% у євро. Мін сума – 5000 грн, 200 дол. США/євро.
  3. Ощадний. Строк депозиту може бути будь-який, валюта — гривня, долар або євро. Капіталізація на суму вкладу. Поповнення безлімітне, кошти можна частково знімати. Ставка — 4% річних у гривні, 0,01% річних у дол. США та євро. Мін. сума — 100 грн, 20 дол. США/євро.
  4. Збірка у додатку Sense SuperApp. Можна накопичувати кошти у гривнях та отримувати додаткові 4%. Поповнення безлімітне, часткове зняття коштів доступне.

Як керувати депозитом через мобільний додаток?

Сучасний додаток Sense SuperApp надає можливість керувати вкладеннями, не відвідуючи відділення банку. Встановивши його на свій мобільний пристрій, ви зможете:

  • вибрати відповідний варіант депозиту та оформити його самостійно;
  • поповнювати, знімати гроші чи продовжувати термін дії;
  • стежити за відсотками;
  • отримувати корисну інформацію, пов’язану із вкладами.

Звертаємо вашу увагу, що вклади клієнтів, які скористалися послугою депозит навіть через мобільний додаток, оподатковуються згідно із законодавством. Якщо вкладник має пільги або субсидії, їх можуть скасувати. Банк бере на себе зобов’язання повернути кошти вкладнику згідно з умовами договору. Клієнт може відмовитися від договору лише у випадках, передбачених законом.

АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022.

Всі вклади клієнтів АТ “Сенс Банк” 100% гарантовані Фондом гарантування протягом дії воєнного стану та 3-х місяців з дня його припинення чи скасування. Надалі сума відшкодування становитиме не менше 600 тис. грн. Реєстраційний номер учасника Фонду №048 від 02.09.1999 року, свідоцтво №045 від 05.12.2022 року.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна