До Києва прибула єврокомісарка з внутрішніх справ Йоганссон

У четвер, 11 травня, до Києва з офіційним візитом прибула єврокомісарка з внутрішніх справ Ілва Йоганссон.

Про це вона розповіла у своєму Twitter.

Йоганссон зазначила, що мета її візиту – обговорити питання спільної безпеки.

Крім цього, планують порушити питання співпраці правоохоронців, запобігання контрабанді зброї, роботи над розслідуванням воєнних злочинів, підтримки для розмінування територій, де велися бойові дії.

Нагадаємо, 9 травня Київ відвідала президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, щоб разом з українцями відзначити День Європи.

Разом з тим, під час візиту лідерка ЄС планувала обговорити з українськими очільниками декілька ключових напрямків співробітництва, від доставки боєприпасів до надання суттєвої фінансової допомоги для життєздатності держави та для відновлення України. А також забезпечення відповідальності РФ за злочин агресії, скоєний проти України.

Читайте також:
Україна отримала 600 видів західної зброї для контрнаступу

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна