Фракційний RF-ліфтинг: що треба знати про процедуру ℗

Фракційний RF-ліфтинг — сучасна естетична процедура, яка використовує радіочастотні хвилі для підтягування та омолодження шкіри. Радіочастотний голковий ліфтинг використовує комбінацію радіочастотного випромінювання для підтягування шкіри обличчя, шиї або інших областей тіла. Ця процедура стала популярним варіантом нехірургічного омолодження шкіри, до того ж передбачає мінімальний час відновлення.

Процедура мікроголковий рф ліфтинг покращує зовнішній вигляд шкіри, підтягує контур шкіри з віковими особливостями, зменшує зморшки та омолоджує обличчя, шию, зону декольте. Радіочастотне випромінювання стимулює вироблення колагену, що підтягує та зміцнює шкіру та зменшує зовнішні ознаки старіння, такі як зморшки, дрібні зморшки, пігментні плями.

Особливості фракційного RF-ліфтингу

Фракційний RF-ліфтинг може бути налаштований на різні параметри, такі як глибина проникнення енергії, інтенсивність тепла, розмір та густота фракцій. Це дозволяє враховувати індивідуальні потреби пацієнта та досягти оптимальних результатів вже за одну процедуру. Під час ліфтингу високочастотні радіочастотні хвилі нагрівають шкіру, проникаючи в глибокі шари. Це викликає стимуляцію вироблення колагену та еластину, білків, які відповідають за структуру та еластичність шкіри.

Голчастий RF-ліфтинг має такі особливості:

  • Працює на глибині від 0.1 мм до 4 мм;
  • У 5 разів ефективніший за класичний;
  • Робить підтяжку тканин обличчя;
  • Одноразова індивідуальна насадка з мікроголками забезпечує стерильність та безпечність процедури.

Епідерміс не пошкоджується, тому що імпульс передається суто на неізольований кінчик голки, коли вона знаходиться у підшкірних структурах. Нижче вказані основні факти про цю естетичну процедуру.

RF-ліфтинг — не інвазивна процедура

Фракційне RF омолодження — безопераційна процедура, що не вимагає втручання в шкіру. Радіочастотні хвилі проникають в глибокі шари шкіри без пошкодження зовнішнього шару, що робить процедуру безболісною та з мінімальним періодом відновлення.

Універсальність використання

Ліфтинг може бути застосований на різних ділянках тіла, таких як обличчя, шия, декольте, руки та інші ділянки, де шкіра може втрачати свій тонус та еластичність. До того ж ця процедура — ефективне рішення для різних проблем шкіри, таких як зморшки, втрата тонусу та еластичності, розширені пори, пігментація тощо. Результати можуть бути помітні після однієї процедури, але зазвичай рекомендується курс з кількох сеансів для досягнення максимального ефекту.

Широкий список показань

Порівняно з іншими косметичними процедурами омолодження, фракційний ліфтинг має мінімум протипоказань. До того ж він успішно бореться з такими проблемами шкіри, як заломи та глибокі зморшки, низька еластичність шкіри, акне та постакне, гіперпігментація, рубці, шрами, гіпергідроз. Окрім обличчя, голчастий RF-ліфтинг використовують у зонах шиї, декольте, внутрішній поверхні рук та ніг, на животі, боках, сідницях, пахвах. Про будь-які протипоказання більш детально пацієнту розповість косметолог на консультації.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна