Ізраїль закриває програму екстреної репатріації для громадян РФ та Білорусі

Ізраїль закриває програму екстреної репатріації для громадян Росії та Білорусі. Як виняток становлять окремі гуманітарні випадки. Програму зберігають натомість лише для громадян України, які тікають від війни.

Про це повідомляє видання “Деталі”.

Про це стало відомо з офіційного внутрішньовідомчого листа, який направили співробітникам низки державних структур, що займаються питаннями репатріації. Необхідність згорнути згадану програму аргументують тим, що кількість людей, які мають право на репатріацію і тікають від війни, із вище зазначених держав знизилася.

Тепер претенденти на репатріацію з України, Білорусі та Росії, які прибули до Ізраїлю до 15 квітня, зможуть змінити свій статус із “туриста” на “новий репатріант” у десяти центрах екстреної репатріації тим способом, який був ухвалений за останній рік. Термін подання заявок – до 15 червня цього року.

Претенденти на репатріацію, які прибудуть після 15 квітня, але встигнуть завершити процедуру зміни статусу до 15 червня, зможуть отримати статус нового репатріанта після цієї дати тільки через Управління реєстрації населення та міграції.

Кожному претенденту на репатріацію пропонують повернутися і впорядкувати статус належним чином у консульстві “Натива” за кордоном до репатріації, щоб отримати посвідчення нового репатріанта, а також права і пільги після прибуття до Ізраїлю.

Претенденти на репатріацію з України і лише в екстрених гуманітарних випадках, що прибувають з Росії та Білорусі, отримають обслуговування в центрах екстреної репатріації відповідно до правил, що діють останній рік, у трьох центрах, які будуть функціонувати після 15 червня.

Читайте також:
Досвід Ізраїлю, ймовірно, прийде до нас на певну кількість років, – Буданов про тривалість війни

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна