Сучасна репродуктологія розв’язує чимало питань, пов’язаних з безпліддям. Зокрема за різних порушень процесу запліднення зі сторони чоловіка може застосовуватись інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда в яйцеклітину (з англійської ІКСІ). Для цього використовують спеціальну тоненьку голку та реактиви. За такого способу запліднення досягаються високі результати, але є деякі фактори, які можуть впливати на загальну успішність процедури.
Метод належить до штучних репродуктивних технологій, зокрема вважається модифікацією екстракорпорального запліднення. За ІКСІ, так само як і за ЕКЗ, яйцеклітина та сперматозоїд поєднуються в лабораторних умовах — екстракорпорально — тільки під час ІКСІ чоловіча статева клітина вводиться безпосередньо в жіночу, що в рази підвищує шанси на запліднення. Проводять ICSI в клініці Феськова за такими показаннями:
У деяких випадках відмічається поєднання різних причин безпліддя, що ще більше ускладнює проведення ЕКЗ. До використання ІКСІ також існують деякі обмеження, зокрема процедуру не виконують за ендокринних захворювань, інфекційних процесів будь-якої локалізації як у чоловіка, так і у жінки. Також не використовують метод за патологій матки, оскільки ембріон повинен мати місце, куди пересаджуватись для подальшого зростання. В останньому випадку є можливість застосування сурогатного материнства, що значно збільшує шанси народження дитини.
На ефективність процедури в першу чергу впливає якість біоматеріалу, взятого у батьків. Наявність будь-якої патології знижує ймовірність запліднення. Саме тому в ідеалі клітини повинні бути здоровими. Додаткові чинники, які мають вплив на результати ІКСІ, такі:
Оскільки здоров’я має важливе значення для успішного застосування методу, майбутні батьки проходять необхідні обстеження, здають лабораторні аналізи. Що краще проведена підготовка до процедури, то вища ймовірність запліднення, яка в середньому складає 50%. Також свій беззаперечний вклад у досягненні мети вносить професіоналізм лікарів-репродуктологів, саме тому варто звертатись лише до досвідчених спеціалістів, які працюють в клініці професора Феськова О.М.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!