Лікування в Італії: чому варто обрати саме цю країну ℗

Італія – країна мрій. Тут є все: пам’ятки античності та епохи Відродження, неозорі пляжі, тепле море й найчистіші озера, рустикальні простори Тоскани і, звісно, смачнюча їжа. А ще в Італії – одна з найкращих у світі систем охорони здоров’я. Недаремно середня тривалість життя італійців значно перевищує 80 років.

Та головне, що користуватися перевагами висококласної італійської медицини можуть не лише громадяни цієї країни, а й пацієнти з усього світу. Незалежно від того, шукаєте ви термальний курорт для загального оздоровлення, діагностичний центр для уточнення діагнозу чи клініку для лікування раку шлунку за кордономлечение рака желудка за границей, Італія – мабуть, найкращий вибір. Особливо якщо врахувати, що лікування (звісно, за можливості) можна сумістити з відвіданням безлічі всесвітньо відомих пам’яток архітектури та природи, музеїв тощо.

Особливості італійської медицини

Історія італійської медицини налічує понад два тисячоліття, адже тягнеться ще з часів Римської імперії. І саме італійські університети вважаються “колискою” європейської медицини (до речі, там же навчалися й найкращі лікарі та фармацевти, які у ХІІ-ХІХ століттях практикували на теренах України).

І сьогодні професія лікаря в Італії є однією з найпрестижніших. Здобути лікарський фах тут непросто, адже цей процес триває загалом фактично десять років. Шість із них – власне навчання у вищому навчальному закладі і ще чотири – спеціалізація, вже безпосередньо під час роботи у клініці чи медичному центрі.

Що лікують в Італії

В Італії можна знайти клініки, що спеціалізуються на діагностиці та лікуванні найширшого кола захворювань. Та передусім це такі галузі як:

  • онкологія
  • кардіологія
  • гематологія
  • ортопедія
  • офтальмологія
  • дерматологія
  • репродуктивна медицина
  • пластична хірургія

Особливих успіхів тутешні лікарі досягли в лікуванні онкологічних захворювань – як у дорослих, так і в дітей. Серед безперечних плюсів італійської медицини в цьому випадку можна виокремити індивідуальний підхід до кожного хворого. Пацієнт може бути певен, що йому підберуть найкраще лікування та реабілітацію – залежно від типу, стадії та ступеня розвитку хвороби.

Важливою особливістю італійських медцентрів також є особлива увага до комфорту пацієнта. Попри те, що ціни в клініках Італії порівняно нижчі, ніж, скажімо, в аналогічних центрах Німеччини чи Франції, тут значно більше дбають про те, щоб клієнт, проходячи лікування, почувався при цьому, як на відпочинку в готелі. Серед іншого, таке враження допомагають створити великі індивідуальні палати з усіма зручностями та розмаїте меню, яке складене з урахуванням необхідної пацієнту дієти, але при цьому мало відрізняється від асортименту найкращих ресторанів.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна