Переваги реєстрації компанії у Гонконгу ℗

Гонконг — це головний фінансовий центр Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Також він є дуже важливим для всього світу, оскільки є надійною офшорною зоною з великою кількістю переваг. Територіально він знаходиться в КНР, на Коулунському острові, і має спеціальний адміністративний статус. Саме автономний режим дозволяє Гонконгу виступати центром для інвестицій та акумулювання різного виду ресурсів. Це стало причиною того, що багато компаній розглядають для себе гонконгську реєстрацію.

Плюси реєстрації фірми у Гонконгу

Почнемо з того, що реєстрація у Гонконгу доступна багатьом власникам бізнесу. Не треба переживати про різницю менталітетів, законів та мов — є досвідчені та професійні посередники, які візьмуть все оформлення на себе. Це значно заощаджує час, а також дозволяє уникнути серйозних помилок, яких можна допустити під час самостійної реєстрації. А якщо зважати на місце розташування Гонконгу, то без допомоги фахівців організувати всю процедуру часто і неможливо.

До інших переваг реєстрації віднесемо:

  • Високий авторитет, статус юрисдикції. Вона не присутня в жодному серйозному чорному списку, користується довірою по всьому світу. Назва “офшорна зона” застосовується до неї не фактично, а для опису створених умов. Водночас офіційно це не офшор — більшість країн не наділяють Гонконг таким статусом, що тільки на користь будь-якому бізнесу.
  • Великий центр з усіма плюсами. Наприклад, це полегшує пошук партнерів у багатьох напрямках, навіть специфічних.
  • Відсутність корпоративного податку, якщо юридична особа веде свою діяльність не на території Гонконгу, а за його межами.
  • Простота та дешевизна організації самого бізнесу. Не потрібно сплачувати великі внески та проводити тривалу підготовку. Також готовий бізнес можна просто купити, що теж заощаджує чимало сил та часу.
  • Відсутність валютного контролю, а також доступність рахунків у різних банках, платіжних системах. Власники бізнесу одержують багато можливостей для максимально вигідної роботи.
  • Відсутність подвійного оподаткування із багатьма країнами.
  • Мінімальний рівень бюрократії, який в інших країнах значно ускладнює роботу юридичних осіб. В даному випадку все набагато простіше: компанії зобов’язані подавати річні звіти, а решта потребує мінімальних зусиль і часових витрат.

Як і при реєстрації в будь-яких інших зонах, якщо ви відкриваєте компанію у Гонконгу, свої мінуси також є. Наприклад, окремі юридичні особи не дуже охоче укладають договори, якщо контрагент має таку реєстрацію — саме через умовний статус офшору. Але подібне зустрічається все рідше, тому кількість підприємців, які обирають для своїх фірм цей напрямок, з кожним роком зростає.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна