Скарги дитини на болі в горлі – часта тема серед батьків. Основними причинами виникнення болю зазвичай стають сезон загострення респіраторних захворювань, початок відвідування садочку чи школи або ж смакування улюбленим морозивом на вихідних.
Больові відчуття у горлі можуть нести як тимчасовий локальний характер, що зникає самостійно через кілька годин. Або ж може призвести до ускладнень – гострого запалення, тонзиліту, ларингіту, ангіни та інших хвороб ротоглотки.
Тож якщо ваш малюк скаржиться на неприємні больові відчуття у зоні горла будь-якого характеру – від ледь помітного до різкого та сильного – радимо не ігнорувати цей момент. Обов’язково зверніться до лікаря за консультацією й оглядом та прочитайте нашу статтю. Стоматидин – це засіб, що часто рекомендується спеціалістами при болі в горлі – інструкція доступна за посиланням https://stomatidine.com.ua/instruction/. Сьогодні розповімо про те, які найпоширеніші симптоми болю у дітей та як полегшити біль в горлі у домашніх умовах (після обговорення застосування препаратів зі спеціалістом).
За спостереженнями батьків та лікарів, діти найчастіше скаржаться на такі прояви початку патологічних процесів у горлі:
Тож якщо ваша дитина скаржиться на хоча б один із симптомів, обов’язково запишіть її до педіатра для призначення лікування за медичною інструкцією. Адже біль у горлі може мати бактеріальний чи вірусний характер та швидко призвести до захворювань нижніх дихальних шляхів – бронхіту, пневмонії, плевриту тощо.
За статистикою призначень педіатрами рецептів для лікування подібних проявів хвороби, для малеч від 2 років та від 3 років відповідно найчастіше назначають спреї місцевої дії. Вони мають антибактеріальну, протизапальну та знеболювальну дію й водночас не становлять небезпеку для здоров’я малюка. Адже інколи буває неможливо або складно пояснити таким маленьким діткам, що не слід ковтати засіб для полоскання.
Дітям від 6 років підходить варіант полоскання за допомогою спеціальних антисептичних розчинів. Наприклад, одним із популярних та безпечних препаратів для зняття симптомів болю у горлі та лікування ускладнень є Стоматидин. Засіб створений на основі гексетидину – діючої речовини, що відома протизапальними, дезодоруючими та знеболювальними властивостями. До речі Стоматидин призначається й у разі стоматологічних захворювань, наприклад стоматиту чи гінгівіту, та для правильної щоденної гігієни ротової порожнини.
Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!