Термін “ультрабук” використовують для того, щоб позначити ультратонкий, легкий і водночас продуктивний ноутбук. Це визначення у 2011 році запровадила компанія Intel. Натепер існує багато марок таких “мобільних комп’ютерів”. Зазвичай ультрабук – досить дорога річ, яка торгується в районі тисячі умовних одиниць. Ми ж у цьому огляді покажемо три моделі сучасних ультрабуків, які є на полицях українських магазинів електроніки прямо зараз, і коштують від 15 до 16 тисяч гривень.
Але спершу варто визначитися, який тип девайсу вам потрібен, залежно від його плюсів і мінусів.
При цьому варто зауважити, що нині більшість поширених моделей і ноутів, і ультрабуків мають практично однаковий розмір екрана – діагональ 15,6′.
Під час створення ультратонкого лептопа застосовують чимало сучасних технологій, які дають змогу зменшити товщину та вагу їхніх корпусів. Але все ж і функціональність від цього дещо погіршується.
Та в будь-якому випадку, ультрабук – точно краще і сильніше, ніж планшет.
Ультрабуки хоч і легкі, але теж можуть бути продуктивними. Найдешевші моделі в цьому плані не такі показові, але теж мають позитивні відгуки за співвідношенням “ціна/якість”.
14999 грн
Хороший варіант для школярів, а також для тих, хто працює з текстовими документами і таблицями. Тримає заряд 5 годин. Жорсткий диск 256 ГБ. Вага 1,54 кг.
14999 грн
Металевий корпус. Можливість заряджати ноутбук через порт USB Type-C (18W), банком живлення або зарядною станцією. Пам’ять – 512 ГБ. Вага – 1,8 кг.
15999 грн
Пам’ять 256 ГБ. Вага 1,7 кг.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!