Visa не збирається змінювати стратегію по відношенню до криптовалюти ℗

Кілька днів тому Reuters опублікували статтю про те, що Visa та Mastercard вирішили перечекати криптовалютну зиму і поки що не інвестувати у криптовалютні проекти. Для багатьох це стало справжнім потрясінням, адже гігантські платіжні системи залишають криптовалютний ринок.

Але представники Visa майже відразу вже спростували інформацію про це, повідомивши, що це не відповідає дійсності. Разом із фахівцями рейтингу обмінників Scanbit спробуємо розібратися у цьому питанні докладніше та будуть платіжні системи участниками криптовалютного ринку.

Visa та криптовалютний ринок: бути чи не бути?

Американська платіжна система Visa спростувала статтю Reuters про те, що має намір залишати криптовалютний ринок. Грунтуючись на тому, що Visa зазнала невдачі з криптовалютною біржею FTX, яка збанкрутувала у листопаді. Тобто, що перестане брати участь у проектах, пов’язаних із криптовалютою.

Але, за словами самих представників платіжної системи, вони, як і раніше, віддані інвестуванню в криптовалютний сектор та підтримки технології, незважаючи на те, що спостерігалися збої в галузі.

Вони заявили, що нещодавні невдачі не змінили курс на криптографію і хочуть продовжувати бути мостом, допомагаючи поєднувати технології та платформи, які з’являються у криптовалютній екосистемі. Це місце, куди вони інвестували і продовжуватимуть інвестувати, незважаючи на жодні зміни.

У Twitter у вівторок глава відділу криптографії Visa К’ю Шеффілд зазначив, що повідомлення про те, що компанія хоче припинити співпрацю з криптовалютним простором – це недостовірна інформація. І він вкотре повторив про те, що Visa та криптовалюта взаємопов’язані, тому інвестування продовжиться.

«Незважаючи на те, що була певна невизначеність у криптовалютній екосистемі, ми не змінили своєї думки про те, що цифрові валюти, забезпечені фіатними грошима, які працюють у загальнодоступних блокчейнах, відіграють важливу роль у платіжній екосистемі Visa», – зазначив Шеффілд.

Доказом цього є те, що зовсім недавно Visa підписала довгострокове партнерство з додатком, призначеним для проведення криптовалютних платежів. Це дає можливість розширити свою присутність в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та на території Великобританії, щоб надати споживачам більше варіантів щодо оплати.

А що з MasterCard?

У статті наголошувалося і на тому, що MasterCard робить крок назад у криптовалютному світі. Але представники компанії повідомили CoinDesk, що це абсолютна неправда, і вони хочуть продовжити співпрацю з партнерами для виведення ринку відповідних платіжних рішень та програм.

Зазначили, що всі зусилля, як і раніше, зосереджені на класичній технології блокчейну та на те, що їх можна використати з метою вирішення поточних проблем для створення ефективних систем для споживачів та підприємств.

Висновок

Паніка, викликана статтею Reuters, була марною. Представники платіжних систем заявили, що не хочуть припиняти співпрацю з криптовалютними проектами. Але їхній основний інтерес – це криптовалюти, які підтримуються фіатними грошима – вони є частиною їхньої системи платежів.

Разом з цим працюють над впровадженням нових платіжних рішень, виходячи на нові ринки. Це означає, що жодна криптовалютна зима не зможе зменшити інтерес від таких світових гігантів платіжних операцій, як Visa та MasterCard.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна